Debakl od Temelína schytal tým z Horní Stropnice

04.10.2011 11:06

    Jan Jaroš (vlevo) po střetu s domácím kapitánem.     Sedm kulí jako v Sarajevu - i tak by se dal označit jednoznačný zápas, ve kterém Temelín zvítězil vysoko 7:1! Ale pojďme postupně. V 8. kole jsme doma přivítali tým z Horní Stropnice a tentokrát jsme nechtěli opakovat minulý zápas, který jsme doma prohráli překvapivě s Neplachovem. Na začátku utkání se obě mužstva spíše oťukávala a hrálo se převážně ve středu hřiště. Zlom přišel po akci Lukáše Říhy, který se uvolnil kolem obránce a řítil se na branku. Místo toho aby vystřelil, našel ještě lépe postaveného Vornaye a pro něj už nebyl problém dát branku - 1:0. Po brance jsme měli více ze hry, ale nevyvarovali jsme se pár chybám a soupeř nás dvakrát přečíslil, naštěstí pro nás své šance nevyužili. Ke konci poločasu se prosmýkl kolem hostujícího obránce Honza Jaroš a ten ho nedovoleně fauloval a kopala se penalta. Na penaltu se postavil Venca Faktor, který trochu se štěstím prostřelil hostujícího gólmana - 2:0. A za tohoto stavu se také šlo do šaten.                            

         Do druhého poločasu jsme na soupeře vlétli a soupeř se jen bránil. Další branku přidal Peťa Vornay po krásné akci Michala Jaroše, který prošel celou obranou hostí a místo střely nahrál již zmiňovanému Vornayovi - 3:0. Poté se povedlo střídání našemu trenérovi, který poslal na hřiště Jardu Luňáčka a jeho první dotyk s míčem znamenal čtvrtou branku, když se krásně trefil k pravé tyči - 4:0. Další gól padl po penaltě, když Vornay zatáhl po pravé straně a šikovně si to hodil kolem obránce, který ho nešikovně fauloval. Na penaltu se bohužel nepostavil, aby završil hatrick a nechal penaltu kopnout Michala Jaroše, ten se nemýlil a trefil levou šibenici 5:0. Poté rozhodčí odpustil hostujícímu obránci červenou kartu, když zastavil nedovoleně Lukáše Říhu, který běžel sám na bránu. Ten si to vynahradil o chvíli později, kdy se uvolnil přes celou obranu a sám před brankářem nedal golmanovi šanci - 6:0. Pod dojmem s jasného výsledku jsme přestali hrát a hosté se dočkali čestného gólu - 6:1. Poslední akci měl v závěru Jarda Pešek, který si pohrál s hostující obranou a prokličkoval ji jak kdyby tam měl postavené kužele a hostující brankář už neměl jak zabránit dalšímu gólu - 7:1. Toto vítězství bylo důležité a měli bychom ho potvrdit nejlépe v dalším kole, kdy nás čeká nepříjemná Vltava s naším bývalým spoluhráčem Petrem Vazačem. Vltava ČB remizovala v posledním utkání s Olešnicí 0:0. Vzájemné statistiky s naším dalším soupeřem najdete na odkazu "další zápas".

Sestava Temelín:

Štota - Havlíček, Mach, Faktor, Profant - Pešek, Vornay, Jaroš M. (Machálek), Říha - Jaroš J. (Hošek), Jirásek (Luňáček)


 

Autor: Machálek Martin

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode