Dokopná 2011

06.07.2011 10:38

Dokopná 2011  Napínavá sezóna 2010/2011 je u konce a TJ Slavoj Temelín si v ní zajistil historický postup do okresního přeboru. Od začátku byl Temelín vedoucím týmem celé tabulky III. třídy skupiny A. Ani po podzimní přestávce nikdo Temelín "nesestřelil" a ikdyž si v závěru napínavých bojů vyměnil párkrát pozici s Neplachovem, nakonec si první místo zaslouženě vybojoval a postoupil. Nutno ovšem podotknout, že letošní druhé místo bylo překvapivě také postupové. O všem rozhodl až samý závěr letošního ročníku, když místo budějovické AKRY, postoupil (od letošní sezóny) zřejmě největší rival Temelína, Neplachov...Důležité body si Slavoj ještě připsal v posledním kole, když si poradil s týmem z Mokré 3:0. Hostující klub dal svému jménu v posledním zápase za pravdu a v deštivém počasí nedokázal Temelín porazit. Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE.

  Postup Temelína byl 24.6. řádně oslaven společně s dorostem i týmem z "béčka" ve vesnici Sedlec. Fotografie z dokopné si můžete prohlédnout ve složce FOTOGALERIE.

  Od příští sezóny se Temelín může těšit na nové prostředí, nové týmy, ale i nové spoluhráče...podrobnosti budou zveřejněny v rozhovorech s kapitánem Petrem Vornayem a trenérem Miloslavem Beránkem v blízké době...

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode