Historický postup fotbalistů TJ Slavoj Temelín!

19.06.2011 07:08

    Fotbalisté TJ Slavoj Temelín mohou slavit historický úspěch. Po sobotní výhře 3:0 nad týmem z Mokré je již jisté, že si Temelín zahraje příští sezónu Okresní přebor! Na tomto faktu by se ještě mohl částečně podepsat Sokol Neplachov, který po domácí porážce 0:1 s Temelínem podal protest, a protože STK se jím musí v tomto týdnu zabývat, dosud výsledek utkání úředně neschválila. Takže si na oficiální postup musí ještě Temelín počkat.

    Fotbalisté pod taktovkou Miloslava Beránka tak konečně ukázali sílu a odhodlání a naplnili tak své ambice, které hlásali ještě před sezónou. "Zápas s týmem z Mokré byl více fotbalový než s Neplachovem", tvrdil po utkání kapitán Temelína, Petr Vornay. Ten si bohužel v poslední utkání nezahrál, kvůli červené kartě v předposledním utkání. "Hráli jsme dobře, hlavně druhý poločas. Nic jsme nepodcenili a postup si zasloužíme". Otázkou zůstává, kdo se do příští sezóny podívá a kdo ne. Někteří hráči totiž hlásí odchod z týmu, některé eliminují dlouhodobá zranění a někteří se vrátí zpět z hostování. Jisté je ale určitě to, že tým, který startoval letošní rok za postupem do OP už od nové sezóny stejný nezůstane. To vše jsou ale dlouhodobé výhledy a momentálně je nejdůležitější fakt, že Temelín postoupil do OP a doufejme, že se v něm příští rok neztratí.

    Můžete se těšit v brzké době na rozhovor s trenérem Temelína Miloslavem Beránkem a kapitánem mužstva Petrem Vornayem, kteří shrnou celou sezónu 2010/2011 a také na fotografie z dokopné.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode