Nemanice - Slavoj Temelín (přípravka)

15.10.2013 22:00

Nemanice  – SLAVOJ TEMELÍN  3:3 (1:2)

(Branky – Mazanec, Žižka, Beránek)

Tak jsme se konečně dočkali vytouženého bodu....

      Dalším soupeřem našeho mužstva bylo mužstvo Nemanic. Od začátku bylo znát, že je to prozatím nejslabší soupeř, na kterého jsme narazili. I hráči vycítili šanci na zisk bodů a na hře to bylo znát. Zatlačili jsme soupeře na jeho polovinu a šance střídala šanci, což ale zároveň vedlo k nepozornostem v obraně, soupeř toho po brejku využil a dostal se do vedení již v 7. minutě. Bohužel pro nás, jsme opět dopláceli na velmi slabou koncovku a i proto padla naše první branka až v 11. Minutě zápasu, kdy chladnokrevně zakončil výborně hrající Kuba Mazanec. I přes náš pokračující tlak, jsme se druhé branky dočkali až v minutě 17. Po hezkém gólu Simona Žižky. Poprvé jsme šli do přestávky s vedením a na hráčích to bylo vidět, byli bojovně naladěni a natěšení na druhý poločas. Ten však hned v úvodních pěti minutách přinesl velké rozčarování – soupeř nejen že vyrovnal, ale dal dokonce i vedoucí branku a naše mužstvo se dostalo do útlumu. Naštěstí se však trenérům podařilo během střídání hráče opět naladit na vítěznou notu a v poslední minutě se nám podařilo alespoň vyrovnat. Nutno však napsat, že výkon mužstva byl opět velmi dobrý, a nebýt té prokleté špatné koncovky, mohlo utkání skončit i naším vítězstvím. Takhle se holt máme stále na co těšit, a věříme, že i první remíza potěšila nejen kluky, ale i rodiče a že by mohla být příslibem i pro další podzimní zápasy.

    

Sestava

   

Stingl/9/

 

 

1. čtyřka - Beránek/9/                      Švec/8,5/                     Žižka/8/          Mazanec/9,5/

 

 

2. čtyřka - Augsten/6,5/                    Kloučková/7/             Ullrich/7/        Řádek/7,5/

Náhradník – Penkert/7/

 

Na samotný závěr bych rád poděkoval rodičům, kteří fantasticky fandili a díky tomu dokázali přimět naše mužstvo opět k hezkému a kvalitnímu výkonu.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode