Nová Ves si připsala poklidnou výhru

29.10.2015 00:47

  Temelín posílen o fotbalisty z Olešníku chtěl dát zapomenout na své trápení z předchozích utkání. Hosté povzbuzeni výsledkem Mladého chtěli bezpodmínečně vyhrát a přeskočit je v tabulce. A to se jim také podařilo. 

Vedení Nové Vsi zařídil Brožka

 Mužstvo Temelína bylo posíleno o pár hráčů Olešníka a nechtělo tak opakovat příděly, které inkasovalo poslední zápasy. Nová poslední dva zápasy také prohrála, ale prohra Mladého ji musela notně povzbudit. Již ve 3. minutě se prosadil hostující útočník Brožka, který zužitkoval centr ze strany, který ještě prodloužil Procházka – 0:1. V 18. minutě poslal skluzem k zemi domácího hráče Holzer, a protože se jednalo o zákrok uvnitř pokutového území, mohl domácí Jaroš vyrovnat. A to se také stalo – 1:1. Potom měli své šance domácí, konkrétně posily z Olešníku Tressl s velmi dobře hrajícím Šímou, leč zůstaly nevyužity. A tak šli do vedení opět hosté. Za obranu letící míč využil Brožka ke vstřelení své druhé branky – 1:2. Při tomto gólu držel sice pomezní zdvižený praporek pro údajný ofsajd, ale rozhodčí nechal správně ve hře pokračovat. Do šaten se tak šlo při vedení Nové Vsi.

Hosté přidali další dvě branky

 Druhé dějství začalo lépe opět pro hosty. V 52. minutě vedl prostředkem hřiště míč Procházka, který si míč sice předkopl, ale jelikož hostující bek uklouzl, pohodlně si míč vzal zpět pod kontrolu. Ten následně poslal do strany na Neumanna mladšího, jenž samostatný nájezd ze strany dobře zakončil – 1:3. O dvě minuty později vhodil rychle Neumann mladší aut na Vávru, jenž přízemním centrem vybídl ke skórování Labaje – 1:4. Následně domácím ještě více zkomplikoval situaci Jaroš. Jelikož obdržel druhou žlutou kartu, musel v 68. minutě předčasně pod sprchy.  V tomto ohledu je Jaroš na prvním místě v mezi všemi hráči OP. Posledních dvacet minut se zápas spíše dohrával a žádnou branku již diváci neviděli. Temelín zůstává na 16ti bodech, Nová Ves je druhá v těsném závěsu za Srubcem.  Ohlasy trenérů

TJ Slavoj Temelín
Miroslav Beránek (trenér Slavoje Temelín): Opět jsme po našich chybách inkasovali branky a již jsme s výsledkem nic neudělali. I když první poločas jsme neodehráli špatně. Potom nás ovlivnila zbytečně obdržená červená karta, po které jsme již neměli sílu utkání zvrátit.
 
TJ Nová Ves u Č.B.
Miroslav Pekárek (trenér Nové Vsi): Potřebovali jsme již vyhrát, což se nám povedlo a udrželi jsme se tak čela tabulky. Celé mužstvo bych pochválil za bojovnost a zvlášť bych vyzdvihl čtyři naše hráče: Češku, Janovského, Boháče a autora dvou branek Brožku.

                                                                                                                                 

 

 TEMELÍN  NOVÁ VES 1:4 (1:2) 


 Branky: 18. M. Jaroš (p.) - 3. V. Brožka , 21. V. Brožka , 52. V. Neumann ml. , 54. L. Labaj

Temelín: O. C ihla M. Pojer , A. Novák , P. Vornay , J. Pešek - L. Říha , M. Jaroš , K. Šíma ,S. Melnykovskyi - M. Tressl , J. Čecháček

 ŽK: 57. M. Jaroš , 57. P. Vornay . ČK: 68. M. Jaroš .

 Hráči zápasu: V. Brožka , P. Boháč , B. Češka .

 

 

 

                                                                                                                                  

 

                                                                                                                                 zdroj: fotbalunas.cz

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode