Přípravka odehrála svůj první zápas před domácím publikem

16.09.2013 11:18

SLAVOJ TEMELÍN – Hrdějovice 1:13 (7:0)

 

První zápas v domácím prostředí, na domácím hřišti a před domácím publikem.

 

A přišel den „D“ a naše mužstvo se poprvé předvedlo domácímu publiku – a nutno poznamenat, že návštěva byla nečekaně vysoká – cca 50 diváků sledovalo náš zápas s výrazně lepším mužstvem Hrdějovic. Zápas se v prvním poločase bohužel neodehrával podle našich představ a hráči vypadali, jako by zrovna vstali z postelí a ještě se nestačili probrat. Jejich výkon v první části byl opravdu velmi slabý. I přes vysvětlování a upozorňování ať již před zápasem, nebo v jeho průběhu, hráči neplnili své povinnosti, ani taktické pokyny trenérů a odráželo se to postupně na množství obdržených branek.

Po velmi důrazné domluvě během přestávky se naše hra sice zlepšila, ale na počtu obdržených branek se to bohužel neprojevilo. Jediným světlým okamžikem pak byl bravurní akrobatický zákrok Míši Stingla, který úžasně zabránil vstřelení branky chycením míče do rukou. Jediná chyba byla v tom, že brankářem byla v tu chvíli zrovna MaruškaJ a tak zákonitě následoval pokutový kop proti našemu mužstvu. Ale z toho vědu přeci dělat nebudemeJ. I tak ale bylo na některých hráčích již znát, že se začínají v soutěžních utkáních cítit jako ryba ve vodě a doufám, že je to příslib pro další zápasy.

 

Sestava

 

Kloučková/7/

 

1. čtyřka - Beránek/8,5/                   Švec/8/                        Žižka/8/          Řádek/7,5/

 

2. čtyřka - Augsten/6/                       Murgauer/7/              Ullrich/7/        Mazanec/7,5/

 

Náhradníci – Penkert/7/, Stingl/7/

 

Na samotný závěr bych rád poděkoval rodičům, kteří fantasticky fandili a díky tomu dokázali přimět naše mužstvo opět k hezkému a kvalitnímu výkonu.

A opět něco navíc J

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode