První body pro Temelín

19.08.2013 22:51

    temelin_trebetice První historický zápas  v 1. B pod temelínskými věžemi začal v první půlhpodině pro domácí velkou nervozitou a právě toho využili hosté k většímu tlaku s několika střelami z hranice šestnácky. Největší gólovku měli hosté v 26. min, kdy se hráč ocitl sám proti brankáři domácích Cihlovi, ale ten bravurně rozštěpem šanci vychytal. Po půlhodině hry se domácí zapojili do hry aktivněji a ve 30.min měl velkou šanci Vornay, těsně vedle. O 2. min později již domácí udeřili po ose Hrdina - Jaroš M. a Vornay dává první premiový gól v této soutěži. 1:0. Ve 36. min krásně zatáhl útok Pešek a Vornay jen se štěstím pro hosty neskóroval.

Do druhého poločasu hosté opět vyvinuli tlak a v 52. min se dočkali gólu, když se za obranou ocitl sám nejlepší hráč hostí Zamazal a Cihlovi v brance nedal šanci 1:1. Po té se hra vyrovnala. Opět měl dvě gólové šance nejlepší hráč domácích Vornay, ale neproměnil. Následovala 78.min, kdy zkušená týnská posila Lisner obešel dva hráče, přihrál nádherně nabíhajícímu Říhovi a ten nekompromisně zavěsil 2:1. Závěr patřil hostům, kteří ještě v 81. min nastřelili břevno. Domácí již se zkušeným Hrdinou výsledek uhájili.

 

FOTOGRAFIE

 

TEMELÍN - TŘEBĚTICE  2:1 (1:0)


Branky Temelín: Vornay, Říha

Sestava Temelín:

Cihla - Volf (Říha), Hrdina, Profant, Holinka, - Pešek, Vojík (Souček), Lisner, Jaroš M. (Havlíček), Melnykovskyi (Baťha) - Vornay

 

Žl.karty: 1:2, Diváci 80, Rozhodčí: hlavní Hladík, Pomezní: Chalupa, Hora, Delegát: Pípal

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode