Šestý zápas v řadě bez prohry!

08.11.2011 06:54

    Vyčerpaní týnští hráči K poslednímu podzimnímu kolu jsme zajížděli k sousedovi v tabulce a to k Rudolfovu "B", kde nás nečekal lehký zápas. A hned od začátku utkání to bylo také vidět, soupeř na nás vlétl a naše mužstvo se mělo co ohánět, aby dokázalo zastavovat domácí. Bohužel už v 10. minutě jsme inkasovali, když Petr Mach místo odkopu volil kličku přes hráče, míč se mu ale zamotal mezi nohama a to zkušený domácí útočník využil sebral míč a přesně našel svého spoluhráče na penaltě, který Filipovi nedal šanci - 1:0. Za 5 minut se zranil Venca Havlíček a musel střídat pro svalové zranění. Domácí první půlku poločasu dominovali a nedávali nám moc šancí na ohrožení jejich brány. Z jedné ojedinělé šance poslal Honza Jaroš míč za obranu, kde si nabíhali Peťa Vornay s Michalem Jarošem, pomezní odmával offside, ale rozhodčí správně posoudil, že naši hráči vybíhali za obranu až po nákopu na ně a hru pustil a druhý jmenovaný přebral míč ve vápně, pohrál si s brankářem a vyrovnal na - 1:1. Tato branka nám hodně pomohla a konečně jsme se herně vyrovnali domácím. Do konce poločasu už se hrálo spíše ve středu hřiště a všechny akce končili už před šestnáctkama. Tudíž po prvním poločase jsme šli do kabin s remízovým stavem. Do druhého poločasu jsme vlétli tentokrát my aktivněji než domácí, ale žádné velké šance jsme si nevypracovali. Při souboji ve středu hřiště získal míč Peťa Vornay a krásným křižným pasem doprava, poslal do brejku Karla Jiráska, který utekl domácímu obranci a sám na brankáře si počínal suvereně a poslal nás do jednobrankového vedení - 1:2. Domácí zaskočeni průběhěm druhého poločasu se uchýlili k nakopávaným míčům na naší půlku a přestali hrát svoji kombinační hru po zemi, kterou nás v prvním poločase hodně trápili a jejich akce končili u naši obrany což nám vyhovovalo. Poté jsme se až zbytečně zatáhli a čekali jen na brejky. To domácím pomohlo a najednou zatěžovali naši obranu jedním útokem za druhým, ale většina šancí domácích končila před vápnem nebo je vychytal Filip v bráně. Ke konci utkání už vrhli domácí všechny síly do útoku a v tu chvíli začli naše šance na brejky. V prvních z nich šel Karel s Lukášem Říhou na jednouho obránce, ale bohužel Karlovu nahrávku obránce vyrazil patou. Poté se dobře uvolnil Lukáš ve středu a šel také na brankáře, ale vracející obránci ho včas zastavili. Za chvíli potom dostal Karel míč na středu hřiště a šel by sám na brankáře, ale pomezní odmával offside. Domácí poté zahrávali nepřímý kop a dvě standartky, ale z těch nic nevytěžili. Poslední akcí zápasu bylo, když Jarda Luňáčků poslal do brejku Martina Machálka, který utekl obránci a nacentroval na samostatného Karla, který míč chtěl trefit z voleje ale bohužel se mu to nepovedlo a střela skončila v náručí brankáře. Do konce utkání už se nic nestalo a tak jsme získali důležité 3 body a podzim jsme zakončili na 2.místě o bod za první Sedlecí. Za týden nás ještě čeká první jarní předehrávka s Neplachovem, kterému máme co oplácet, když nás na domácí půdě porazil 0:2.

 

RUDOLFOV "B" - TEMELÍN 1:2 (1:1)


Branky Temelín: Jaroš Michal, Jirásek Karel

Sestava Temelín:

Štota - Faktor, Mach, Havlíček (Machálek), Profant - Pešek, Říha, Vornay, M. Jaroš - J. Jaroš (Hošek), Jirásek (Luňáček)


 

Autor: Martin Machálek

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode