Start jara zahájen plným počtem

17.04.2013 01:19

  Rezervní tým suchovrbenské Lokomotivy se v prvním jarním kole na svém hřišti nepředstavil svým fanouškům v moc dobrém světle. Soupeřem domácího týmu byl Slavoj Temelín v čele se zkušeným Zdeňkem Hrdinou. 

  Lokomotiva nastoupila v ofenzivním složení 4-3-3, ale během prvních dvaceti minut si domácí nedokázali vytvořit žádnou větší šanci, mimo dvou nepřesných střel ze střední vzdálenosti. Jediným ohrožením branky hostujícího brankáře Cihly byla v 25. minutě hlavička Petroua z malého vápna, která ale postrádala potřebnou razanci. Hosté hrozili především z rychlých brejků a ze standardních situací. Po rohu z pravé strany se v malém vápně ocitl osamocený Hrdina, ale branku domácích přestřelil. O něco později, v 38. minutě však již udeřilo, hostující kapitán Vornay se po kombinaci středem hřiště ocitl sám před domácím gólmanem Vaňasem a bez problémů zavěsil, 0:1. Ve 42. minutě přišla pro domácí další komplikace, po souboji ve vápně se zranil domácí stoper Zýka a z utkání musel odstoupit.

  Do druhého poločasu domácí nastoupili v přeskupených řadách s cílem vývoj utkání zvrátit na svou stranu. Ve 47. minutě se míč ve vápně hostí dostal k Drmotovi, který se ale tváří v tvář temelínskému brankáři prosadit nedokázal. V 52. minutě po průniku Petroua zachránilo hostující tým břevno. 58. minuta však Lokomotivu opět srazila do kolen. K zahrávání přímého volného kopu se postavil Hrdina a přesným centrem našel ve vápně Vornaye, který hlavičkou přeloboval domácího Vaňase, 0:2. Domácí se vrhli do útoku, snaha vyústila v 65. minutě v další břevno, které tentokrát nastřelil Drmota. O pět minut později temelínská obrana pozapomněla na levé straně na Zajíčka, který ale z rohu malého vápna trestuhodně přestřelil. Postupem času a s ubývajícími silami domácích hráčů sílila nebezpečnost temelínských protiútoků. V 76. minutě se kolem vrbenských obránců prosmýkl Jaroš a střelou podél brankáře Vaňase prakticky rozhodl o osudu utkání, 0:3. Unavení a frustrovaní hráči Lokomotivy již nenašli dostatek sil, aby se pokusili výsledek alespoň korigovat. V 85. minutě se navíc zranil smolař zápasu Drmota, a domácí tak již bez možnosti střídání dohrávali v deseti.

Po bojovném a zkušeném výkonu si tak temelínští ze Suchého Vrbna odvážejí plný počet bodů. Lokomotiva, pokud chce v dalších zápasech pomýšlet na bodový zisk, musí předvést daleko lepší a srdnatější výkon.

 

LOKO ČB "B" - TEMELÍN  0:3 (0:1)


Branky Temelín: 38. a 59. Vornay, 76. Jaroš

 
 
                                                                                                                                                                                                                                                                  Zdroj: https://www.magazinfotbal.cz

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode