Temelín prohrál v Sepekově 2:0

28.04.2015 19:20

     Temelín přijel do Sepekova s prořídlou střídačkou včetně opory mužstva Zdeňka Hrdiny. Úvod zápasu byl opatrný z obou stran. Ve 12.minutě se dostal  k zakončení hostující Říha, ale míč dobře netrefil a domácí brankář Mrázik kryl. Po té měl svou pětiminovku temelínský Lisner, který  nejdříve  ohrožoval branku domácích (21. min.) střelou podél brány a následně (25. min.) jeho dalekonosná střela po zásahu brankáře  Sepekova  skončila na rohu.  Po té se dostali ke slovu domácí, kdy jejich nejlepší hráč Hadáček hlavičkoval vedle tyče a o dvě minuty později  obešel  hostujícího obránce, ale jeho pokus skončil výborným zákrokem hostujícího brankáře Cihly. Vyrovnaný první poločas zakončili  domácí  šancí, kterou gólman Temelína kryl.

    Do druhého poločasu nastoupili aktivněji hosté a hned ve 48. minutě zahrávali přímý kop, který Lisner poslal těsně vedle tyče. Nedáš-dostaneš se vyplnilo hned v zápětí, kdy se sepekovský Hadáček  dostal po nedorozumnění hostující obrany k odraženému míči a střelou svou slabší levou nohou poslal šťastně míč podél brankáře do sítě temelínských, 1:0. Temelínský Slavoj se nechtěl vzdát a snažil se vyvinout tlak, který by znamenal vyrovnání. Blízko k tomu měl (60. min.) hostující Říha, který dostal mimo vápnou i brankáře, ale v hradbě sepekovské obrany nenašel dostatečný prostor pro prostřelení. Pod snahou o vyrovnání otevřeli hosté obranu, Vornay se ze stopera posunul na hrot a Temelín hrál na tři útočníky.

    Tlak hostů zachytávala domácí obrana a Sepekov podnikal výpady do otevřené obrany temelínských, kdy opět Hadáček (70. min.) ohrožoval hlavou hostujícího Cihlu. Konec zápasu byl pod taktovkou temelínských, ale ani několikrát opakovaná kombinace Lisner-M.Jaroš-Vornay nepřinesla ovoce.  Nejblíže k tomu měl aktivní  Lisner umístěnou střelou k tyči, kterou ještě před brankářem clonil střídající P.Hasil.  Nedáš - dostaneš č.2 se opakovala 5 minut před koncem, kdy se po špatném zpracování obránce  hostů dostal k míči Himl a z osmi metrů zavěsil na konečných 2:0 pro domácí. Konečný výsledek neodpovídá vývoji utkání na hřišti, ale bez vstřelení gólu se většinou body neberou ukončuje svojí reportáž P.Hasil jeden ze zastupující trenérské dvojice Hasil-Polata .

 

 

 SEPEKOV - TEMELÍN 2:0 (0:0) 


 Branky: Hadáček, Himl

 Sestava Temelín:

 Cihla -  Vornay, Pojer, Pešek (Hasil), Melnykovskyi - Novák, Lisner, Vojík, Kéri (Kotlár) - Jaroš, Říha

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode