Temelín se dočkal první výhry v sezóně!

12.04.2015 23:47
 
Poprvé v historii obou klubů se fotbalisté Temelína představili záhořským divákům. Domácí se střetli s celkem, který od začátku soutěžního ročníku okupuje poslední post v tabulce a získal pouhý bod. Bojovní hosté se však mohli poprvé v celé sezoně - po dlouhých patnácti zápasech - radovat z vítězství.
 
„Před začátkem jsme měli ze soupeře respekt, dokázal v předchozích zápasech uhrát dobré výsledky a potrápit postupové favority, ale po utkání musím říct, že mě Záhoří zklamalo. Hrálo na nakopávané míče na své dva útočníky a to jsme si až dvě zaváhání, z nichž si vytvořili pološance, pohlídali. Deset minut po přestávce nás poslal do vedení střelou z otočky Lisner a pět minut nato přidala druhý gól čerstvá posila Tresl z Olešníka. Očekávané nápor domácích se nekonal, takže jsme dvougólový náskok udrželi s přehledem až do konce,“ popsal první vítězství Slavoje hrající trenér Zdeněk Hrdina.
 
Úzký temelínský kádr se dočkal tří posil. Zmiňovaného Tresla a Kéryho s Rambouskem ze Čt. Dvorů. „My se teď soustředíme na důstojné dohrání soutěže. V létě musíme bezpodmínečně omladit a rádi bychom navázali užší spolupráci s Olešníkem,“ dodal Hrdina.
 
Velké rozčarování prožíval po porážce s beznadějně posledním týmem tabulky záhořský kouč Zdeněk Hůla. „Zápas se mi hodnotí velice těžko. V duelu, který nás měl zvednout, jsme po půli propadli na celé čáře. Nevyzráli jsme na poslední celek soutěže. U mě panuje veliké zklamání nad výkony většiny našich hráčů. Hůře než ve druhém poločasu tohoto veledůležitého utkání totiž naši fotbalisté už snad hrát ani nemohli. Po změně stran se moji svěřenci sesypali, vyklidili střed hřiště a hosté toho náležitě využili. Po úvodním gólu přidali za sedm minut druhý gól. Přitom do přestávky jsme měli dvě obrovské šance, které nebyly gólově využity a předurčily jsme tak průběh druhé půle. Dostali jsme dva zbytečné góly a bylo po zápase.“
 
Na dotaz, proč tomu tak je, jen pokrčil rameny. „To nechápu, máme v týmu spoustu zkušených hráčů a těm by se tohle stávat nemělo. Koho bych měl vyzdvihnout? Snad jen výkon obránce Sádla, který po celý zápas příkladně bojoval, u ostatních už to byla bída. Pokud budeme v dalších utkáních takto bojovat, tak nás nic radostného nečeká.“
 

FOTOGRAFIE

 

 ZÁHOŘÍ - TEMELÍN 0:2 (0:0) 


 Branky Temelín: Lisner, Tresl

 Sestava Temelín:

 Cihla - Pešek, Vornay, Hrdina (Pojer), Novák - Říha (Haluška), Vojík (Kéry), Lisner, Jaroš M. - Tresl, Jaroš J. 

 

 

 

 

 

                                                                                                                            zdroj:jihoceskyfotbal.cz

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode