Temelín si odvezl všechny body

15.09.2015 08:29

V Suchém Vrbném se odehrál zápas dvou naprosto rozdílných poločasů. V prvním měli více ze  hry domácí, ve druhém zase hosté. Výsledkem je vítězství Temelína, který se i nadále drží v popředí tabulky.

Aktivnější domácí šli do vedení

Lokomotiva ČB B nastoupila v sestavě s několika dorostenci, neboť A tým hrál jen o dvě hodiny později. Hosté přijeli posíleni o hráče Olešníka – oba Studničky, Vařáka a Čecháčka, který se rozehrával po třítýdenní pauze. Do utkání vstoupila lépe Lokomotiva, která byla silnější na balónu a vytvářela si i šance. Fošum například pálil jen kousek od šibenice. Zaslouženého vedení se však přeci jen dočkali. Ve 34. minutě se přelila hra z levé na pravou stranu na jednoho z dorostenců, Marka, který poslal centr na zadní tyč. Tam byl již připravený Petrou, pro kterého nebyl problém míč doklepnout do branky - 1:0.  Temelínské šance pak s přehledem pochytal brankář Dvořák. Spokojenější tak byli po prvním poločase domácí.

Obrat Temelína režíroval Hrdina

Temelínští se nechtěli s prohrou smířit, ale na jejich lavičce nebylo potřebná kvalita. Tedy až na jednoho borce, Zdeňka Hrdinu, který má zkušeností možná podobně jako celý kádr domácích v tomhle zápase. Trenér Beránek ho nakonec „ukecal“ a v 51. minutě nastoupil za Čecháčka. Šlo nejspíše o rozhodující moment utkání spolu s faktem, že domácí přestali být aktivní a přestali běhat. V 54. minutě byl na začátku akce hostů právě Hrdina, který přihrál Luňáčkovi, ten kapitánu Vornaymu a hosté se mohli běžet radovat – 1:1. Gólovou příležitost neměli domácí ve druhé půli žádnou. Hosté mají zkušený tým, což potvrdili v závěru. V 79. minutě se k přímému volnému kopu postavil Hrdina, který odcentroval do pokutového území. Tam si perfektně naběhl Pojer a nedal brankáři šanci zasáhnout – 1:2. Temelín se dostal na druhé místo tabulky OP, naopak rezerva Lokomotivy nenavázala ne venkovní výhru.    Ohlasy trenérů


Ondřej Zajíček (hráč Lokomotivy): V prvním poločase jsme hráli dobrý fotbal a měli jsme přidat i další branku nebo branky. Šance jsme na to měli. Soupeř ve druhé půli skóre bohužel otočil. Naše blbost, že jsme takhle ztratili další body.
Miroslav Beránek (trenér Temelína): Před zápasem mi bohužel vybouchlo pár hráčů, ale naštěstí jsem na hřiště poslal Hrdinu, jinak pro mě muže zápasu, který dal naší hře řád. Jsme spokojení se třemi body z těžkého utkání.

                                                                                                                                 

 

LOKOMOTIVA ČB "B"  TEMELÍN   1:2 (1:0) 


 Branky: 34. J. Petrou - 54. P. Vornay , 79. M. Pojer

 Sestava Temelín: J. Studnička - M. Pojer , A. Kotlár , M. Studnička , O. Cihla (58. D. Baručič) - J. Luňáček , J. Pešek , P. Vornay , J. Vojtík - S. Vařák , J. Čecháček (51. Z. Hrdina)

 ŽK: 61. O. Maruška - 25. P. Vornay

 Hráči zápasu: J. Bobek - Z. Hrdina

 Místo: Temelín. Počet diváků: 50.

 

                                                                                                                                  

 

                                                                                                                                 zdroj: fotbalunas.cz

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode