Slavoj Temelín - SKP ČB "C" (přípravka) + FOTO

16.10.2013 21:44

SLAVOJ TEMELÍN – SKP Č. Budějovice „C“ 8:4 (4:2)

(BRANKY – Řádek 4, Žižka, Beránek, Kloučková, Švec po jedné)

 

Sestava:                                                                   

brankář – Stingl

 

Beránek,  Augsten, Žižka, Řádek

Kloučková, Švec, Ryska, Penkert

Střídající - Mugrauer, Drhová

            Krásně odehraný zápas z naší strany nám konečně přinesl tolik očekávané vítězství. Vítězství bylo celkově podtrženo opravdu výborným výkonem všech hráčů našeho mužstva. Po nervózním začátku protrhla naši střeleckou smůlu po samostatné akci krásným gólem Maruška Kloučková, která po vstřelení předvedla i hezkou taneční kreaci pro diváky. Chvilku poté přišla krasojízda Dominika Řádka, který svým prvním čistým hattrickem dovedl naše mužstvo k poločasovému vítězství 4:2. O přestávce jsme hráčům kladli na srdce, že sice vedeme, ale ještě není konec zápasu, a je třeba hrát až do poslední minuty a byly vydány konkrétní pokyny pro jednotlivé hráče. Nicméně i přes to se soupeři podařilo vstřelit kontaktní gól na 4:3 a na naše hráče opět padla nervozita které nás naštěstí zbavila rychlá branka Simona Žižky. Poté jsme již drželi otěže zápasu ve svých rukách a i přes obdrženou branku na 5:4 jsme závěr utkání zvládli na výbornou a po brankách Dominika Řádka, Míry Beránka a Marka Švece jsme dokráčeli k první výhře – 8:4. Ještě bych rád vyzdvihl čtvrtou branku Dominika, kdy poté co si jako štírek počkal na trenéry avizovanou chybu brankáře soupeře, prokázal takřka „vražedný“ gólový instinkt a dokázal tuto brankářovu chybu přetavit v nádherný gól. Bohužel pro něho mu pak ještě jeden na chlup stejný nebyl rozhodčím uznán, což považuji za velikou škodu a obrovskou chybu.

Věřím, že nás první výhra nakopne a pokusíme se na ni navázat hned v dalším zápase na Borku.

A na samotný závěr bych rád poděkoval rodičům, kteří fantasticky fandili a začali snad už víc věřit tomu, že pro pokyny hráčům ve hře jsou opravdu nejlepší trenéři, kteří berou hru komplexně a nikoliv jen z pohledu na jednoho hráče a dokáží tak podstatně lépe reagovat na potřeby mužstva jako celku.

Děkuji jim tímto za důvěru, podporu, a hlavně za trpělivost se kterou s námi dokráčeli pro první vítězství.

 

FOTOGRAFIE

 

 

 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode