Temelínu na výhru nestačilo ani vedení o dvě branky

25.08.2015 13:27

Čtyrácká benfika se představila v nedělním odpoledni na vynikajícím hřišti v Temelíně. Ten vedl v průběhu utkání nejprve o jednu a poté dokonce o dvě branky. Bohužel pro domácí rozhodl o dělbě bodů těsně před koncem utkání nechytatelnou střelou hostující kapitán Píša. 

Říha určil výsledek prvního poločasu

Čtyři Dvory nastoupili od úvodního hvizdu i s „rakouskou“ akvizicí Knietelem a dvěma dorostenci v základní sestavě. Jeden z nich, Zdeněk Kuna ml., je nositelem slavného fotbalového jména, konkrétně jeho otec kopal za tento tým dlouhá léta. A nutno podotknout, že velmi úspěšně. Jako první se však prosadil temelínský útočník Lukáš Říha, kterému perfektně naservíroval míč Studnička.  Do konce poločasu pak neproměnil svoji šanci osamocen před brankářem Cihlou Snížek. Také Temelín měl svoje šance, které rovněž nedokázal proměnit. 

Parádní podívaná, pět gólů a nakonec konečná remíza

Druhý poločas pak nabídl atraktivní podívanou a diváci si mohli užívat kvalitního okresního fotbalu se spoustou gólů. Pro zranění musel ještě o přestávce odstoupit Hlásek, kterého nahradil Novotný Filip a do zápasu promluvil velmi důrazně. Nejprve se prosadil po krásné křižné přihrávce dorostence Vaja, kdy zakončil střelou do protipohybu Cihly – 1:1. V 57. minutě se vzali slovo opět domácí a taktéž střídající Vařák strhl vedení opět na stranu Temelína. A po chvilce bylo pro domácí ještě veseleji, když skóroval po individuální akci Jaroš. Temelín vedl o dvě branky pouhou minutu. K odraženému míči se opět dostal Novotný a křižnou střelou snížil na 2:3 z pohledu hostů. Zápas se pomalu blížil ke konci, když v 85. minutě našel Mentlík ve vápně velezkušeného Píšu, který se dokázal uvolnit v šestnáctce a parádní střelou do šibenice vyrovnal na konečných 3:3. Body se tak dělily a obě mužstva byla po utkání spokojena.Ohlasy trenérů


    Miroslav Beránek (trenér Temelína): Oba týmy měly v utkání hodně šancí. Nicméně je škoda, že jsme neudrželi naše vedení nebo neproměnili o jednu šanci více. Ale     bod bereme. Minulý rok jsme měli jeden bod za celý podzim. (úsměv)
    Ondřej Píša (kapitán Č. Dvorů B): Nakonec jsme s bodem spokojeni, protože jsme prohrávali již o dva góly. Myslím si, že je to zasloužený bod pro oba týmy. Hlavně ve     druhém poločase se hrál pohledný fotbal, který se musel divákům líbit.

                                                                                                                                 

 

TEMELÍN  ČTYŘI DVORY "B"   3:3 (1:0) 


 Branky: 8. Říha Lukáš, 57. Vařák Slavomír, 61. Jaroš Michal - 47. Novotný Filip, 62. Novotný Filip, 85. Píša Ondřej

 Sestava Temelín: Cihla - Pojer, Kotlár, Faktor, Studnička - Vornay, Čecháček (38. Vařák), M. Jaroš (67. J. Luňáček), Hrdina (85. Kéry), Šíma - Říha

 ŽK: 45. Studnička , 51. Jaroš , 71. Kotlár , 83. Vařák - 45. Maliňák

 Hráči zápasu: Cihla - Novotný

 Místo: Temelín. Počet diváků: 60.

 

                                                                                                                                  

 

                                                                                                                                 zdroj: fotbalunas.cz

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode