Třetí prohra v řadě odsouvá Temelín na třetí místo

23.04.2012 11:44

    plana_temelin V 18.kole jsme zajížděli na hřiště vedoucího týmu v okrese do Sedlece a po dvou prohrách jsme potřebovali bodovat, jestli jsme se chtěli udržet na špici a neztratit kontakt s prvními. A začali jsme dobře když už v 5.minutě jsme měli dvě velké šance, které jsme ale neproměnili. To se změnilo v 7.minutě kdy ve vápně sedlecký obránce fauloval Lukáše Říhu a penaltu proměnil trochu se štěstím Venca Faktor - 0:1. V 10.minutě mohlo být vyrovnáno když z přímáku jen těsně minul hlavou domácí hráč. Ve 27.minutě se uvolnil Karel Jirásek kolem obránce a z první jen těsně přestřelil. Po půl hodině nás začali domácí tlačit a jen díky Fandovi v bráně jsme vedli. Ve 38.minutě po nedorozumění domácího brankáře a stopera mohl dát gól Tomáš Volf, ale míč mu utekl. Ve 40.minutě po chybě Vládi Profanta šel na naší branku sedlecký útočník, ale branku jen těsně minul. Ve 43.minutě mohl vyrovnat Sedlec, když dobře zakombinoval na našem vápně a jen střelecká nemohoucnost domácích nás držela ve vedení. Ve druhém poločase jsme mohli navýšit skóre, když po centru Venci Faktora dobře tečoval Karel Jirásek jeho střelu a jen výborným zákrokem brankáře to bylo stále o branku. Od této doby Temelín přestal hrát a více než hře se začal věnovat rozhodčímu. V 53. minutě jsme byli potrestáni, když po naší chybě přeloboval Fandu Pavlíček a vyrovnal na  1:1. Bohužel netrvalo ani dvě minuty a soupeř vedl 2:1, když po narážečce na našem vápně se trefil k tyči Reindl. Tyto branky naše hráče položily a pak jen díky dobrým zákrokům Fandy jsme drželi šanci na vyrovnání. Bohužel naše útoky byly bezzubé a v 83.minutě, kdy Profi pořádně neodhlavičkoval míč, šli dva sedlečtí hráči sami na Fandu a Šindelář už se do prázdné branky trefil 3:1. Naši hráči by se měli co nejdříve dostat zpátky do své herní pohody, kterou měli na podzim jestli chceme pomýšlet na místa na předních příčkách. V dalším kole pojedeme na hřiště v Olešnici, kde nás nebude čekat soupeř, který rozdává body zadarmo.


 

SEDLEC - TEMELÍN 3:1 (0:1)


Branky Temelín: 7. Faktor Václav (P)

Sestava Temelín:

Švehla - Faktor, Hanudel, Profant, Havlíček - Volf (Luňáček), Jaroš, Vornay, Pešek - Jirásek, Říha (Hošek)


 

Autor: Martin Machálek

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode