Týn si body z Temelína nepřivezl

17.10.2011 13:27

    Vyčerpaní týnští hráči Na dnešní zápas se přišlo podívat na temelínské poměry docela dost diváků a hned od začátku se dala čekat pořádná bitva. Již ve 4. minutě si naskočil temelínský Pešek na hlavičku a míč skončil na břevně! Další šance domácích v podání průbojného Profanta se odehrála v 10. minutě, ale jeho střela z velkého vápna brankáře Valtra neohrozila. Hosté se v prvním poločase moc do šancí nedostávali, zajímavá byla střela Kličky z třiceti metrů, ale ani ta neohrozila branku. Ve 27. minutě se hnal dopředu Karel Jirásek, brankář Valtr ovšem situaci vyřešil hlavičkou a stav se tedy ani doposud neměnil. Temelínští měli navrch, další pěkná střela z vápna v podání Říhy, brankář střelu vytěsnil a ani dorážka nevedla k rozvlnění sítě. Do konce poločasu se již nic nezměnilo a šlo se tedy do kabin za bezbrankového stavu.

   Začátek druhého poločasu patřil opět domácím. Vornay se uvolnil a šel zprava sám na brankáře, střela mu ale nesedla a mířila tři metry mimo pravou tyč. První nevynucené střídání proběhlo na straně Olympie, když po souboji zůstal na zemi Čecháček a odkulhal do kabin. Na hřiště tak přišel čerstvý Pečinka. Následný přímý kop si postavil Klička, ale střílel vysoko nad. Týn se nadechoval k pressingu a o pár minut později se blýskla pěkná střela hostí, ale dobře postavený Štota střelu vytěsnil na roh. V 60. minutě došlo opět k nevynucenému střídání, tentokrát na straně Temelína. Faulovaný Havlíček musel být odnesen s bolavým svalem na nosítkách. Za něj naskočil do hry Machálek. Dlouhé přerušení hry jako kdyby domácím vyhovovalo a hned přišla první a zároveň poslední branka zápasu, když si Honza Jaroš naběhl zleva a střelou k levé tyči nedal brankářovi šanci. Gól jako kdyby domácím stačil a stáhli se do obrany. V 67. minutě si naskočil na dlouhou hlavu Bouda, ale jeho hlavička branku neohrozila. Další přímý kop v 69. minutě skončil opět mimo branku. Horké chvilky přinesla 76. minuta, když Michal Jaroš dostal po faulu na Kincla druhou žlutou kartu a musel jít předčasně pod sprchy. Místo sprch ovšem zamířil ještě na tribunu vynadat divákovi, který měl z jeho červené karty nejspíš radost - situaci nakonec museli zklidnit přihlížející diváci. Do konce zápasu už gól nepadnul a domácí si v utkání plné nepřesností a důrazných soubojů připsali plný bodový zisk. Další zápas je na programu opět v neděli 23.10. v Hrdějovicích.

FOTOGALERIE

TEMELÍN - TÝN nad VLTAVOU "B" 1:0 (0:0)

Branky: Jaroš Jan; Rozhodčí: Hybšman Zdeněk; Delegát: Chalupa Václav; ČK: Jaroš Michal

Sestava Temelín:

Štota - Havlíček (Machálek), Mach, Faktor, Profant - Pešek (Luňáček), Vornay, Jaroš M., Říha  - Jaroš J., Jirásek (Hošek)


 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode