Kamenný Újezd - Slavoj Temelín (přípravka)

20.09.2013 17:00

Kamenný Újezd – SLAVOJ TEMELÍN    7:1 (5:0)

 Kamenný Újezd – SLAVOJ TEMELÍN    7:1 (5:0)Kamenný Újezd – SLAVOJ TEMELÍN    7:1 (5:0)

  

  Ani náš druhý zápas hraný na půdě soupeře, tentokrát v Kamenném Újezdu, nebyl bohužel našim prvním vyhraným. I když nutno podotknout, že byl zatím našim nejlepším co se výsledku i předvedené hry týče. Na hráčích je jednoznačně vidět, že jim odehrané zápasy dávají víc jistoty ve hře a že se postupně dokáží vyvarovat chyb z předchozích zápasů. Hned na začátku prvního poločasu se nám povedlo soupeře zatlačit na jeho polovinu, bohužel se nám však i přesto, že jsme měli šance, nepodařilo vstřelit branku a tak přišlo to, co se ve fotbale stává – nedáš, dostaneš. I přesto jsme však nepolevili v aktivitě a výsledkem toho byl krásný vyrovnávací gól z kopačky Simona Žižky. Pak si ale mužstvo vybralo – oddechový čas – a hlavně díky nepozornosti brankářky Marušky Kloučkové jsme obdrželi dvě slepené branky z velké vzdálenosti, z čehož se kluci vzpamatovávali až do konce poločasu. Do druhého poločasu nastoupil v brance Michal Stingl, a musím říci, že asi všechny přítomné velmi překvapil jeho výkon. Byl mnohem jistější ve svých zákrocích než v prvním poločase Maruška a dokázal mužstvo v klíčových momentech podržet. Přesto si však soupeř dokázal své vedení nejen udržet, ale i zvýšit.

I tak ale musím konstatovat, že to byl z naší strany prozatím jednoznačně nejlépe odehraný zápas a věřím, že i v dalších zápasech dokážeme zúročit zkušenosti ze zápasů předchozích.

 

Sestava

 

Kloučková/7/-Stingl/9/

 

1. čtyřka - Beránek/9/                      Švec/8,5/                     Žižka/8,5/       Řádek/8/

 

2. čtyřka - Augsten/6/                       Murgauer/7/              Ullrich/7/        Mazanec/7/

 

Náhradník – Penkert/7/

 

Na samotný závěr bych rád poděkoval rodičům, kteří fantasticky fandili a díky tomu dokázali přimět naše mužstvo opět k hezkému a kvalitnímu výkonu

 estava

Kloučková/7/-Stingl/9/1. čtyřka - Beránek/9/                      Švec/8,5/                     Žižka/8,5/       Řádek/8/2. čtyřka - Augsten/6/                       Murgauer/7/              Ullrich/7/        Mazanec/7/Náhradník – Penkert/7/Na samotný závěr bych rád poděkoval rodičům, kteří fantasticky fandili a díky tomu dokázali přimět naše mužstvo opět k hezkému a kvalitnímu výkonu.SestavaKloučková/7/-Stingl/9/1. čtyřka - Beránek/9/                      Švec/8,5/                     Žižka/8,5/       Řádek/8/2. čtyřka - Augsten/6/                       Murgauer/7/              Ullrich/7/        Mazanec/7/Náhradník – Penkert/7/Na samotný závěr bych rád poděkoval rodičům, kteří fantasticky fandili a díky tomu dokázali přimět naše mužstvo opět k hezkému a kvalitnímu výkonu.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode