Jaro 2017/2018

 
14. KOLO
Horní Stropnice - Srubec 24.03. 15:00 SO 2:5
Borovany - Římov 24.03. 15:00 SO 1:2
Zliv - Neplachov 24.03. 10:15 SO 1:2
Hluboká nad Vltavou "B" - Úsilné 24.03. 15:00 NE 2:1
Jankov "B" - Dobrá Voda "B" 24.03. 17:00 SO 0:1
Mladé - Hrdějovice "B" 24.03. 15:00 NE 4:1
Nové Hrady - Temelín 24.03. 15:00 SO 1:2

Střelci: 38. Brousek Lukáš (pen.) - 36. Vařák Zdeněk, 90. Szep David

 

15. KOLO
Hrdějovice "B" - Horní Stropnice 31.03. 10:00 SO 0:0
Neplachov - Jankov "B" 01.04. 16:00 NE 0:1
Borovany - Zliv 31.03. 13:00 SO 3:2
Nové Hrady - Hluboká nad Vltavou "B" 31.03. 16:00 SO 0:2
Dobrá Voda "B" - Úsilné 01.04. 15:00 NE 0:4
Srubec - Římov 31.03. 16:30 SO 1:2
Temelín - Mladé 01.04. 15:00 NE 3:0

Střelci: 3. Vařák Slavomír, 18. Pešek Jaroslav, 36. Pešek Jaroslav

 

16. KOLO
Mladé - Nové Hrady 08.04. 16:30 NE 6:0
Jankov "B" - Borovany 07.04. 16:30 SO 2:2
Hluboká nad Vltavou "B" - Dobrá Voda "B" 08.04. 16:30 NE 4:0
Zliv - Srubec 07.04. 10:15 SO 2:2
Úsilné - Neplachov 07.04. 16:30 SO 2:2
Římov - Hrdějovice "B" 07.04. 16:30 SO 3:1
Horní Stropnice - Temelín 07.04. 16:30 SO 0:1

   Střelci: 46. Votava David

 

17. KOLO
Nové Hrady - Horní Stropnice 14.04. 16:30 SO 2:3
Borovany - Úsilné 14.04. 16:30 SO 3:0
Mladé - Hluboká nad Vltavou "B" 15.04. 16:30 NE 2:0
Srubec - Jankov "B" 14.04. 16:30 SO 6:1
Neplachov - Dobrá Voda "B" 14.04. 16:30 SO 0:1
Hrdějovice "B" - Zliv 13.04. 17:00 SO 2:1
Temelín - Římov 15.04. 15:00 NE 2:1

   Střelci: 34. Szep David, 42. Votava David - 77. Štrajt Jaromír

 

18. KOLO
Horní Stropnice - Mladé 21.04. 17:00 NE 0:1
Jankov "B" - Hrdějovice "B" 21.04. 17:00 SO 1:2
Dobrá Voda "B" - Borovany 22.04. 15:00 NE 1:3
Úsilné - Srubec 22.04. 15:00 NE 2:1
Hluboká nad Vltavou "B" - Neplachov 22.04. 17:00 NE 1:4
Římov - Nové Hrady 21.04. 17:00 SO 7:1
Zliv - Temelín 21.04. 16:30 SO 3:1

   Střelci: 45. Bican Radek, 52. Slavík Jakub, 87. Hromada Jiří - 36. Szep David

 

19. KOLO
Nové Hrady - Zliv 28.04. 17:00 SO 0:3
Borovany - Neplachov 28.04. 17:00 SO 5:0
Srubec - Dobrá Voda "B" 28.04. 17:00 SO 2:2
Hrdějovice "B" - Úsilné 29.04. 17:00 NE 1:2
Horní Stropnice - Hluboká nad Vltavou "B" 29.04. 17:00 NE 3:0
Mladé - Římov 29.04. 17:00 NE 3:2
Temelín - Jankov "B" 29.04. 13:00 NE 5:2

   Střelci: 20. Říha Lukáš, 27. Vornay Petr, 60. Vornay Petr, 61. Vornay Petr, 82. Vornay Petr

             - 33. Ježek Michal, 69. Kudláček Martin

 

20. KOLO
Zliv - Mladé 05.05. 10:15 SO 0:0
Jankov "B" - Nové Hrady 05.05. 17:00 SO 1:2
Dobrá Voda "B" - Hrdějovice "B" 06.05. 15:00 NE 0:5
Neplachov - Srubec 06.05. 17:00 NE 1:1
Hluboká nad Vltavou "B" - Borovany 06.05. 17:00 NE 2:0
Římov - Horní Stropnice 05.05. 17:00 SO 4:1
Úsilné - Temelín 06.05. 15:00 NE 3:3

   Střelci: 20. Čada Jakub, 25. Brůžek Petr, 31. Zíka Petr - 9. Pešek Jaroslav, 52. Votava David, 71. Vornay Petr

 

21. KOLO
Mladé - Jankov "B" 13.05. 17:00 SO 4:1
Horní Stropnice - Zliv 12.05. 17:00 SO 3:2
Srubec - Borovany 13.05. 15:00 NE 2:2
Hrdějovice "B" - Neplachov 13.05. 10:00 NE 1:2
Římov - Hluboká nad Vltavou "B" 13.05. 17:00 NE 3:1
Nové Hrady - Úsilné 12.05. 17:00 SO 3:4
Temelín - Dobrá Voda "B" 13.05. 15:00 NE 7:1

   Střelci: 3. Vornay Petr, 15. Vornay Petr, 27. Szep David, 38. Pešek Jaroslav, 44. Pešek Jaroslav,

     69. Pešek Jaroslav, 82. Vornay Petr - 55. Choboda Pavel

 

 

 

 

 

Vyhledávání

© 2010 by pawlas

Vytvořeno službou Webnode